Remont kuchni

             Remont zaczynamy od przygotowania ścian i posadzki, wyprowadzenia nowych punktów elektrycznych, wod.-kan.,

 

 

Czytaj więcej

Mała Kuchnia

      Przy aranżacji kuchni  musimy pamiętać o ,zachowaniu odpowiedniej ilości miejsca w celu zapewnienia odpowiedniej pracy. Kuchnia musi być funkcjonalna, by sprawdziła nasze oczekiwania i była użyteczna.

Czytaj więcej

Kuchnia w salonie (aneks kuchenny)

W dzisiejszych czasach bardzo modne są także kuchnie w salonie. Dobrze zaaranżowana, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności doda uroku nawet w małym wnętrzu.  Urządzenie kuchni i salonu na małej powierzchni może być nie lada wyzwaniem.

Czytaj więcej

Projekt kuchni

Kuchnia z upływem lat zmieniła swój charakter. Obok funkcjonalności ważny jest też jej   wizerunek. Można powiedzieć, że to wizytówka naszego  domu. Kuchnia jest  jednym z najważniejszych miejsc w każdym gospodarstwie, dlatego powinna być przystosowana  indywidualnie do naszych potrzeb.

Czytaj więcej

Ergonomia

 Każdy z nas spędził w kuchni sporo  czasu, przygotowując czy po prostu pomagając w przygotowywaniu posiłków. Dlatego dobrze wiemy jak ważne jest prawidłowe  rozmieszczenie poszczególnych sprzętów kuchennych, jak ważna w tym pomieszczeniu jest wygoda. Czynności, które wykonujemy w kuchni przebiegają z reguły według wyznaczonych schematów, nazywanych przez fachowców CIĄGIEM TECHNOLOGICZNYM.

Czytaj więcej